Ardell, od začiatku až po súčasnosť

História umelých mihalníc sa začala písať už v roku 1916. V tomto roku legendárny filmový režisér D.W. Griffith točil nemý film so Seenou Owen, dánsko-americkou herečkou. Režisér chcel, aby boli riasy herečky mimoriadne dlhé, aby sa elegantne dotýkali až jej líc, keď nimi „zatrepoce“. Chcel, aby jej výrobca parochní nadstavili riasy. A tak mala Seena Owen ako prvá žena na svete umelé mihalnice. Boli vytvorené z ľudských vlasov, prepletené cez gázu a nalepené na očiach herečky.


Samozrejme, všetky ženy po zhliadnutí jej filmu zatúžili po rovnako očarujúcejších a dlhých mihalniciach, a tak sa zrodil trend. A práve v tejto dobe vznikla spoločnosť Ardell a postupne sa stala vedúcou svetovou značkou vo výrobe a predaji umelých mihalníc, a to najmä preto, že Ardell nikdy nezabudol na svoje poslanie – pomôcť ženám mať krásne a nezabudnuteľné oči.

Aby sme však boli presní, značku Ardell založil Arnold Miller v roku 1971, a to spolu so svojou manželkou Sydell Miller. Názov ich spoločného diela vznikol spojením ich krstných mien. No nie je to romantické? Názov prvej kolekcie umelých rias bol Ardell Duralashes a odozva na ne bola priam obrovská. Zo spoločnosti Ardell sa stala veľká a prosperujúca firma, ktorá svoje produkty predáva na pultoch tisíc maloobchodných a veľkoobchodných predajniach. Z trhu sa nikdy nestiahli....

Nová éra Ardell

V roku 1980 kúpila spoločnosť American International Industries. Z výrobkov Ardell spravila svetové top produkty najvyššej kvality. Umelé mihalnice boli ľahké a ich aplikácia či odstránenie boli veľmi jednoduché. Pochopili, že ženy chcú byť sexy a príťažlivé, preto sortiment rozšírili o rôzne doplnky a vyrobili tak komplet ponuku na vytvorenie dokonalého vzhľadu.


Z umelých mihalníc Ardell postupne vytvorili komfortné a ultraľahké umelé riasy. Okrem toho ponúkli svojim zákazníčkam aj inovatívne lepidlo, ktoré je bezpečné ako pre ich prírodné mihalnice, tak aj pre oči. Dnes Ardell ponúka mnoho druhov a štýlov umelých mihalníc, aby vyhoveli každej požiadavke, osobnosti a životnému štýlu. Stali sa jedným z top produktov v oblasti umelých mihalníc, zamilovali si ich nielen ženy, všetkých vekových kategórií, ale aj svetové celebrity.

Ak chcete mať istotu, že budú vaše oči zvodné a maximálne krásne, vyberte si umelé riasy a doplnky Ardell. Tie komplimenty si vychutnajte!

My garantujeme, že u nás nakupujete iba 100% pravé produkty priamo z AII (American International Industries) a nie nejaké falšované nepodarky z Číny, ktoré sa na trhu rozmonožili ako huby po daždi.

Ako na to.. ? Úplne jednoducho. Nižšie môžete vidieť obrázkové návody na aplikáciu umelých trsov a mihalníc ale aj jednotlivé detailné videá z produkcie Ardell.


1. Obrázkový návod na aplikáciu umelých trsov Ardell.

ardell mihalnice navod na umele trsy

2. Obrázkový návod na aplikáciu umelých mihalníc Ardell.
1. Obrázkový návod na aplikáciu umelých mihalníc Ardell


1. Návod na aplikáciu trsov. Duo lepidlo na umelé trsy. Fialové balenie.2. Návod na aplikáciu mihalníc. Duo lepidlo na umelé mihalnice so štetcom priesvitné, ktoré obsahuje A, B a E vitamíny. 3. Návod na aplikáciu mihalníc. Duo lepidlo na umelé mihalnice 7g priesvitné. Modré balenie 7g. Najpredávanejšie lepidlo na mihalnice na svete. 


4. Návod na aplikáciu mihalníc. Duo lepidlo na umelé mihalnice 7g tmavé. Červené balenie 7g. Najpredávanejšie lepidlo na mihalnice na svete. 5. Návod na aplikáciu umelých trsov Ardell6. Návod na aplikáciu umelých mihalníc Ardell7. Návod na aplikáciu umelých trsov Ardell - Pre dramatický pohľad8. Návod na aplikáciu umelých mihalníc Ardell - Flirty 9. Návod na aplikáciu umelých mihalníc Ardell - Natural Day Look
9. Návod na aplikáciu umelých mihalníc Ardell - Natural Day Look10. Návod na aplikáciu umelých mihalníc Ardell - Nové11. Ako správne aplikovať Ardell Pomade12. Ako správne používať mechanickú ceruzku na obočie od Ardell?13. Jednoduchý videonávod aplikácie umelých mihalníc od Ardell pre začiatočníkov.


Žiadne produkty

To be determined Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny vrát. DPH

Objednať