Garancia najlepšej ceny na ardell.sk

Ak nájdete rovnaký tovar u konkurencie dáme Vám ešte nižšiu cenu o 5% + ďalší darček ako pozornosť. Darčeky dávame ku každej objednávke takže vy ich dostanete ešte viac.

Podmienky:

- Garancia sa vzťahuje iba na rovnaký tovar, ktorý je dostupný a je skladom nakoľko mi posielame tovar okamžite do 24 hodín je u Vás a 99% výrobkov je skladom, a ak náhodou niečo vypadne netrvá dlhú dobu a my ho opať naskladníme nakoľko tovar objednávame priamo z USA letecky, preto sa môže naša cena líšiť od konkurencie. Avšak všetky bestsellery ako sú lepidlá , trsy a mihalnice sú stale skladom.

- v praxi to znamé, že Tovar u konkurencie nesmie byť poškodený, používaný, alebo v špeciálenj zľave a pod.

- Pozor, konkurenčná predajňa musí mať rovnaký tovar v zásobe na okamžitý predaj.

- Stačí informácia o cene a link na daný produkt, my to overíme okamžite pri spracovaní Vašej objednávky a tovar Vám odošleme. Link na tovar nám napíčte do poznámky pri vypĺňaní objednávkového formulára. Nemusíte sa báť, že expedičná doba sa predĺži. Všetko spracujeme okamžite k Vašej spokojnosti takže overenie je okamžité.

- Tieto informácie nám uveďte do poznámky pri vyplňovaní Vaej objednávky, alebo to konzultujte mailom na infoávky, alebo to konzultujte mailom na info@ardell.sk alebo telefonicky na 0905 557 631

- Pre kozmetické salóny, veľkoobchod alebo stálych zákazníkov ponúkame zľavy


Žiadne produkty

To be determined Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny vrát. DPH

Objednať