Niektoré dámy bohužiaľ nemajú toľko šťastia a ich nechty nevyzerajú úplne tak, ako by si predstavovali. Prírodné nechty bývajú často krát veľmi zničené pretože trpia bežnými chorobami, ktoré nikto z nás neovplyvní.

Čo na zničené nechty ?

Ste znechutená a chceli by ste konečné zmenu ? Do popredia sa začali dostávať gélové nechty, ktoré a rozdiel od prírodných sú odolnejšie a prechovávajú dlhotrvajúci lesk. Ale pri používaní nechtov tohto typu je potrebné dodržiavať určite pravidla, aby sa nechty neodlúpili alebo nezničili. Zabudnite na umývanie rúk, riadu prípadne sprchovanie a to po čerstvej modelácii pod UV lampou by ste nemali aspoň 2 hodiny prísť do styku s vodou, pretože jednofázový UV gél potrebuje poriadne zaschnúť.

Mnohé manikérky odporúčajú svojím zákazníkom si zabezpečiť malú zubnú kefku na prečisťovanie spodnej časti gélového nechtu, pretože sa tam zachytávajú mnohé mastnoty. Farebné UV gély sú síce odolné, ale mnohé ženy začali robiť bežné veci úplné inak, určite netreba skúšať koľko vydržia. Stačí zmeniť úplné banálne veci a vaše pazúriky vám vydržia veľmi dlhé obdobie.

Ďalšia dôležitá otázka je, kde kúpite kvalitné či už nechty alebo farebné ÚV gély za priaznivú cenu. My sme pre vás vybrali internetový obchod d-nails.sk, kde nájdete vysokokvalitné lacné gélové nechty so všetkým príslušenstvom ,ktoré zmenia váš imidž za pár minút u manikérky.


Žiadne produkty

To be determined Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny vrát. DPH

Objednať